Poznaj Zespół Inside Park

Tomasz Laskowski

Tomasz Laskowski - człowiek, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia. Prezes firmy Inside Park, której misją jest dostarczanie gotowych rozwiązań inwestycyjnych zarówno dla znawców rynku jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży nieruchomości. Młody i nastawiony na wysokie loty. W życiu kieruje się zasadą: ‘’Jeśli jest problem, to musi być również rozwiązanie’’. Takie podejście pozwala mu na dynamiczny rozwój osobisty, który prowadzi do kolejnego, wielkiego kroku - prowadzenie przez Tomasza Laskowskiego szkoleń i przekazywanie kalorycznej wiedzy, która pozwoli inwestować w nieruchomości każdemu, kto kiedykolwiek o tym pomyślał... A jeśli nie pomyślał - dostaje idealne przykłady tego, że warto Założyciel fundacji ‘’Myśl przedsiębiorczo’’. Wizja tego projektu jest prosta: Dać młodym to, czego nie dostają w szkołach. Dać im wędkę, dzięki której sami będą potrafili łowić ryby... Nauczyć dzieci i młodzież myśleć w taki sposób, dzięki któremu w przyszłości sami zostaną dobrymi przedsiębiorcami.

Inwestuje w nieruchomości

Katarzyna Fijałkowska

Niech nie zmyli Was młody wiek, niepowtarzalny talent kucharski i wysokie obcasy. Kasia to, naszym skromnym zdaniem, najlepszy Menadżer Projektów Inwestycyjnych w regionie. Każdego dnia dzielnie pilnuje prac na firmowych inwestycjach, a w przerwach znajduje czas, by je sprzedawać. Osoba z ogromną wiedzą na temat nieruchomości popartą wieloletnim doświadczeniem. Swoją pasją i zaangażowaniem w to, co robi w życiu zawodowym sprawia, że chce się jej zaufać w 100%. I prawidłowo!

Szybki Kontakt
Tel: 883 356 431

Joanna Wojciechowska

Chodzący dowód na to, że można być Mistrzem Sprzedaży i mamą na pełny etat. Specjalistka od sprzedaży kamienic, która potrafi zbudować dobrą relację z każdym. DOSŁOWNIEM KAŻDYM! Networking to jej drugie imię, co sprawia, że do Asi po prostu chce się wracać i robić z nią kolejny deal. Mąż Asi, zapytany o jej 3 główne cechy, powiedział: Konsekwencja, asertywność i pedantyzm. Dowodem tego są dziesiątki udanych transakcji oraz fakt, że Asia z odpowiednią zawziętością mobilizuje Zespół Inside Park do sprzątania po sobie w kuchni.

Szybki Kontakt
Tel: 534 327 579